Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-27 18:09:56

K_Was
Moderator
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 167
WindowsFirefox 50.0

Wasia 5 - samogon [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

KWS077

Brzdęk, brzdęk, brzdęk. Butelki dzwoniły nam w plecakach. Ilość alkoholu, jaką dzisiaj znaleźliśmy, pozwoliłaby nam przespać oblężenie bez zamartwiania się o to, co będzie jutro. Nieśliśmy swoją zdobycz z taką szczerą dziecięcą radością, najnormalniej w świecie dumni ze swojego znaleziska, że aż było to zabawne.
- Witajcie wędrowcy – przywitał nas sąsiad, widząc nasze rozbawione miny. - Słyszę, że plecaki dzwonią wam jak wieża kościelna. Podzielcie się z biednym sąsiadem. Jestem schorowany, od dawna nie wychodzę nocami na łowy, odwdzięczę się chlebem, kiedy Esma go upiecze.

> Zostawiamy butelkę. Niech i dziadek ma coś z życia w ten smutny czas – połóżcie żeton czasu z numerem skryptu KWS078 do talii Visitors, rozpatrzcie za 3 dni.
> „Sorry sąsiedzie, może innym razem”.

KWS078, VISITORS
Stuk, stuk, stuk. Ktoś bardzo delikatnie pukał w nasze drzwi. W progu stanęła sąsiadka, pani Esma, cała we łzach. - Ludzie, coście narobili. Poczęstowaliście mojego męża znaleźnym alkoholem. Otworzył butelkę wczoraj, do kolacji, tak się cieszył, że urządzamy sobie ucztę – upiekłam pasztet. Ja nie piłam, pił sam. Rano znalazłam go martwego.

> wylewamy cały alkohol, który mamy
– usuńcie wszystkie żetony alkoholu. Misery postaci wzrasta o 1.
> ten  samogon może się nam jeszcze przydać– patrzcie KWS079.

KWS079

Plecak z alkoholem położyliśmy przy drzwiach, nieco z boku, licząc na to, że niedługo ktoś go zauważy. Skryliśmy się wśród gruzowiska i obserwowaliśmy miejsce, które kilka dni temu zajęli żołnierze wrogich wojsk. Zorganizowali tu sobie niewielki posterunek, mają trochę broni i jedzenia, ale już kilka dni temu zauważyliśmy, że bardzo słabo strzegą tej kryjówki. Nie wiedzieliśmy tylko, jak ich podejść. Plecak nie leżał na ziemi zbyt długo, jeden z wojskowych, wychodząc na zewnątrz za potrzebą, potknął się o niego i zabrał go do środka. Po kilku kolejnych godzinach czekania dostaliśmy to, po co przyszliśmy. Upewniając się uprzednio, że miejsce jest już bezpieczne, weszliśmy do środka. W pomieszczeniu natrafiliśmy na dwa trupy – koneserów wojennego samogonu. Pozostaje zabrać broń, jedzenie i zabierać się stąd!
Dodajcie do Puli Znalezisk 3xBroń, 5xAmunicja, 3xCannedFood.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
statelife - rybadw - kawiarenka - nofear - modernstory